СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

24 сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 від 27.06.2019 року № 24

Синевир

Про внесення змін до рішення від 27.08.2000 року та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Кость Михайлу Михайловичу

 

Розглянувши заяву Кость Михайла Михайловича, мешканця с. Синевир, №***, з метою надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись п. 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 20, 118, 121, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, Синевирська сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення Синевирської сільської ради ХIV сесії XXIII скликання від 27.08.2000 рокуа саме: у пункті першому слова “передати у приватну власність площею 0,09 га” замінити на слова “розроблення проекту землеустрою площею 0,17 га” і викласти у такій редакції:

“1. Надати дозвіл Кость Михайлу Михайловичу, мешканцю с. Синевир, №***, на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею 0,17 га, за рахунок земель житлової та громадської забудови, яка перебуває у його користуванні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Синевир,№***, Міжгірського району Закарпатської області.

2. Кость Михайлу Михайловичу звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

3. Після погодження проекту у порядку встановленому статтею 186 Земельного кодексу України проект землеустрою подати до Синевирської сільської ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста II-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.”

 

 

Синевирський сільський голова М. Куруц