СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

24 сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 від 27.06.2019 року № 25

Синевир

Про затверження технічної документації та надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Столець Михайлу Васильовичу

 

Розглянувши технічну документацію щодо відведення земельної ділянки у власність, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Промісцеве самоврядування в Україні», статтями 20,118,121,123,124,134 та пунктом 12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, Синевирська сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію щодо відведення земельної ділянки у власність (кадастровий номер ************) Столець Михайлу Васильовичу, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Синевир, №***, Міжгірського району Закарпатської області.

2. Надати Столець Михайлу Васильовичу, мешканцю с. Синевир, буд. №87, земельну ділянку у власність площею 0,0912 га, за рахунок земель житлової та громадської забудовидля будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, в с. Синевир, №***, Міжгірського району Закарпатської області.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста ІІ-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.

 

 

Синевирський сільський голова М. Куруц