СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

24 сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 від 27.06.2019 року № 32

Синевир

Про затверження проекту землеустрою та надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража Денисенко Марії Федорівні

 

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 20, 118, 121, 123, 124, 134 та пунктом 12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (кадастровий номер **************) Денисенко Марії Федорівні, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража в с. Синевир,біля будинку №***, Міжгірського району Закарпатської області.

2. Надати Денисенко Марії Федорівні, мешканці с. Синевир, №***, земельну ділянку у власність площею 0,0062 га за рахунок земель житлової та громадської забудовидля будівництва та обслуговування індивідуального гаража, в с. Синевир, біля буд №***, Міжгірського району, Закарпатської області.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста ІІ-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.

 

 

Синевирський сільський голова М. Куруц