СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

24 сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 від 27.06.2019 року № 33

Синевир

Про затверження проекту землеустрою та надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Томаш Тетяні Василівні

 

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Промісцеве самоврядування в Україні», статтями 20, 118, 121, 123, 124, 134 та пунктом 12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (кадастровий номер **************) Томаш Тетяні Василівні, для ведення особистого селянського господарства в с. Синевир, ур. «Обіч», Міжгірського району Закарпатської області.

2. Надати Томаш Тетяні Василівні, мешканці с. Синевир, №***, земельну ділянку у власність площею 1,1440 га за рахунок земель сільськогосподарського призначення, для ведення особистого селянського господарства в с. Синевир, ур. «Обіч», Міжгірського району Закарпатської області.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста ІІ-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.

 

 

Синевирський сільський голова М. Куруц