СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

24 сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 від 27.06.2019 року № 36

Синевир

Про затверження проекту землеустрою та надання земельної ділянки у власність для бівництва і обслуговування житлового будинку Рущак Христині Василівні

 

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 20, 118, 121, 123, 124, 134 та пунктом 12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (кадастровий номер ***************) Рущак Христині Василівні, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і спорудв с. Синевир, вул. С. Цімботи, №***, Міжгірського району, Закарпатської області.

2. Надати Рущак Христині Василівні, мешканці с. Синевир, вул. С. Цімботи, №***, земельну ділянку у власність площею 0,25 га за рахунок земель житлової та громадської забудови, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд с. Синевир, вул. С. Цімботи, №***, Міжгірського району, Закарпатської області.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста ІІ-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.

 

 

Синевирський сільський голова М. Куруц