СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

24 сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 від 27.06.2019 року № 39

Синевир

Про внесення змін до рішення Синевирської сільської ради від 07.12.2007 року та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Вовилці Миколі Юрійовичу

 

Розглянувши заяву Вовилки Миколи Юрійовича, мешканця с. Синевир, №***, з метою надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, керуючись п. 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 20, 118, 121, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, Синевирська сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення Синевирської сільської ради від 07.12.2007 року X сесії V скликання, а  саме: у пункті першому слова “передати у приватну власність площею 0,10 га” замінити на слова  “розроблення проекту землеустрою площею 0,0631” і викласти у такій редакції:

“1. Надати дозвіл Вовилці Миколі Юрійовичу, мешканцю с. Синевир, №***, на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею 0,0631 га за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка перебуває у його користуванні для ведення особистого селянського господарствав с. Синевир, біля будинку №***, Міжгірського району Закарпатської області.

2. Вовилці Миколі Юрійовичу звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

3. Після погодження проекту у порядку встановленому статтею 186 Земельного кодексу України проект землеустрою подати до Синевирської сільської ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста II-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.”

 

 

Синевирський сільський голова М. Куруц