- Синевирська рада: законодавство - https://www.zakon.rada.synevyr.org.ua -

Рішення ради від 27.06.2019 № 41

24 сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 від 27.06.2019 року № 41

Синевир

Про надання дозволу та затверження проекту землеустрою щодо відведення із зміною цільового призначення земельної ділянки Савинець Анастасії Миколаївни

 

 

Розглянувши заяву Савинець Анастасії Миколаївни, мешканки с. Синевир, №***, відповідно до статті 20 Земельного кодексу України та Порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2002 року № 502, та витягу з Державного реєстру прав на нерухоме майно про реєстрацію прав та їх обтяжень, номер запису про право  власності №*** від 22.03.2019 року, кадастровий номер *************, сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект зміни цільового призначення земельної ділянки, площею 0,15 га, яка знаходиться в с. Синевир, біля будинку №***, і належить Савинець Анастасії Миколаївні, мешканці с. Синевир, №***, із земель для ведення особистого селянського господарствау на землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, архітектури та будівництва.

 

 

Синевирський сільський голова М. Куруц