СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

24 сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 від 27.06.2019 року № 42

Синевир

Про внесення змін до рішення Синевирської сільської ради від 25.12.2016 року та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Шиндрі Євгену Васильовичу

 

Розглянувши заяву Шиндри Євгена Васильовича, мешканця м. Свалява, вул. ***, буд. ***, кв. ***, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, керуючись п. 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 20, 118, 121, Земельного кодексу України, Синевирська сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення Синевирської сільської ради від 25.12.2016 року XI сесії VII скликання, а саме: у пункті першому слова “надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою площею 0,60 га ур. «Зворинки»” замінити на слова “розроблення проекту землеустрою площею 1,60 га в с. Синевир, біля будинку №****” і викласти у такій редакції:

“1. Надати дозвіл Шиндрі Євгену Васильовичу, мешканцю  м. Свалява, вул. ***, буд. *** кв. ***, на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельноїділянки у власність, орієнтовною площею 1,60 га, за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка перебуває у його користуванні для ведення особистого селянського господарства в с. Синевир, біля будинку №***, Міжгірського району Закарпатської області.

2. Шиндрі Євгену Васильовичу звернутися до організації, яка має ліцензію на виконання землевпорядних та геодезичних робіт, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельноїділянки у власність.

3. Після погодження проекту землеустрою з суміжними землевласниками та землекористувачами у порядку встановленому статтею 186 Земельного кодексу України проект землеустрою подати до Синевирської сільської ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста II-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.”

 

 

Синевирський сільський голова М. Куруц