- Синевирська рада: законодавство - https://www.zakon.rada.synevyr.org.ua -

Рішення ради від 27.06.2019 № 44

24 сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 від 27.06.2019 року № 44

Синевир

Про затверження проекту землеустрою та надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Суботі Надії Вікторівні

 

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Промісцеве самоврядування в Україні», статтями 20, 118, 121, 123, 124, 134 та пунктом 12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (кадастровий номер ***********) Суботі Надії Вікторівні, для ведення особистого селянського господарства в с. Синевир, ур. «Руні», Міжгірського району Закарпатської області.

2. Надати Суботі Надії Вікторівні, мешканці с. Синевир, №***, земельну ділянку у власність площею 0,0355 га за рахунок земель сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства в с. Синевир, ур. «Руні», Міжгірського району Закарпатської області.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста ІІ-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.

 

 

Синевирський сільський голова М. Куруц