СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

25 сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 від 10.07.2019 року № 3

Синевир

Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад

 

Відповідно до частини 3 статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням таких чинників як: громадського обговорення, місцевих джерел наповнення бюджету, інфраструктурні та кадрові ресурси, що є достатніми для вирішення органами місцевого самоврядування питань місцевого значення, передбачених законодавством, в інтересах жителів громади, сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

1. Звернутися з пропозицією до Негровецького сільського голови (сіл Негровець та Косів Верх) щодо добровільного об’єднання територіальних громад навколо Синевирської територіальної громади з адміністративним центром с. Синевир, взявши до уваги (паспорт населеного пункту) історичні, природні, етнічні, культурні та інші чинники, що впливають на соціально-економічний розвиток об’єднаної територіальної громади.

2. Уповноважити секретаря Синевирської сільської ради Шпільку О.М. надіслати сільському голові суміжного села звернення для обговорення та отримати від нього інформацію про прийняте рішення щодо надання (або відмови) згоди по добровільному об’єднанню територіальних громад у Синевирську територіальну громаду з адміністративним центром с. Синевир.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Синевирського сільського голову Куруца М.М.

 

 

Синевирський сільський голова М. Куруц