СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

26 сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 від 03.11.2019 року № 10

Синевир

Про внесення змін до п. 1 рішення Синевирської сільської ради від 23.08.2009 № 7 та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Ситар Ользі Іванівні

 

Розглянувши заяву Ситар Ольги Іванівни, мешканки с. Синевир, №***, з метою надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись п. 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 20, 118, 121, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

Внести зміни у рішення Синевирської сільської ради  від 23.08.2009 № 7 а саме у пункті першому слова “передати у приватну власність площею 0,1950 га” замінити на слова “розроблення проекту землеустрою площею 0,1950” і викласти у такій редакції:

“1. Надати дозвіл Ситар Ользі Іванівні, мешканці с. Синевир, №***на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею 0,1950га за рахунок земель житлової та громадської забудови, яка перебуває у її користуванні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і спорудв с. Синевир,№***Міжгірського району, Закарпатської області.

2. Ситар Ользі Іванівнізвернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

3. Після погодження проекту у порядку встановленому статтею 186 Земельного кодексу України проект землеустрою подати до Синевирської сільської ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста II-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.”

 

 

Синевирський сільський голова М. Куруц