СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

26 сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 від 03.11.2019 року № 13

Синевир

Про внесення змін у рішення Синевирської сільської ради від 16.05.2017 № 40 та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Сідею Михайлу Васильовичу

 

Розглянувши заяву Сідея Михайла Васильовича, мешканця с. Синевир, №*** ,з метою надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись п. 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 20, 118, 121, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

Внести зміни  до рішення Синевирської сільської ради від 16.05.2017 № 40а саме: у пункті першому слова “розроблення технічної документації площею 0,08 га” замінити на слова “розроблення проекту землеустрою площею 0,1420″ і викласти у такій редакції:

“1. Надати дозвіл Сідею Михайлу Васильовичу, мешканцю с. Синевир, №***, на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею 0,1420га за рахунок земель житлової та громадської забудови, яка перебуває у його користуванні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і спорудв с. Синевир, №***, Міжгірського району, Закарпатської області.

2. Сідею Михайлу Васильовичу звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

3. Після погодження проекту у порядку встановленому статтею 186 Земельного кодексу України проект землеустрою подати до Синевирської сільської ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста II-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.”

 

 

Синевирський сільський голова М. Куруц