СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

26 сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 від 03.11.2019 року № 29

Синевир

Про затверження проекту землеустроюта надання земельної ділянки у власністьдля будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Скирі Михайлу Івановичу

 

 

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Промісцеве самоврядування в Україні», статтями 20, 118, 121, 123, 124, 134 та пунктом 12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (кадастровий номер **********) Скирі Михайлу Івановичу, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Синевир,буд. №***, Міжгірського району, Закарпатської області.

2. Надати Скирі Михайлу Івановичу, мешканцю с. Синевир, буд. №***, земельну ділянку у власність площею 0,1771 га за рахунок земель житлової та громадської забудовидля будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, в с. Синевир ,буд. №***, Міжгірського району, Закарпатської області.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста ІІ-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.

 

 

Синевирський сільський голова М. Куруц