СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

26 сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 від 03.11.2019 року № 32

Синевир

Про внесення змін до рішення Синевирської сільської ради від 07.12.2007 № 26 та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Куруцу Петру Івановичу

 

Розглянувши заяву Куруца Петра Івановича, мешканцяс. Синевир, буд. № ***, з метою надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись п. 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 20, 118, 121, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

 

Внести зміни до рішення Синевирської сільської ради від 07.12.2007,а саме: у пункті першому слова “розроблення технічної документації площею 0,20 га” замінити на слова: “розроблення проекту землеустрою площею 0,20 га” і викласти у такій редакції:

“1. Надати дозвіл Куруцу Петру Івановичу, мешканцю с. Синевир, буд. №***на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею 0,20 га за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка перебуває у його користуванні для ведення особистого селянського господарствав с. Синевир, ур. Луг», Міжгірського району, Закарпатської області.

2. Куруцу Петру Івановичузвернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

3. Після погодження проекту у порядку встановленому статтею 186 Земельного кодексу України проект землеустрою подати до Синевирської сільської ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста II-ої категорії, землевпорядника Синевирської сільської ради Куруц О.Д.”

 

 

Синевирський сільський голова М. Куруц