СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
gerb

У К Р А Ї Н А
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

26 сесія VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 від 03.11.2019 року № 36

Синевир

Про затвердження дефектного акту по ремонту доріг комунальної власності «Посіч» та «Від бані, Глухий край, Чунтик, Руні»

 

 

Розглянувши дефектний акт з поточного ремонту доріг комунальної власності «Посіч» та «Від бані, глухий край, чунтик, руні» в селі Синевир та відведення стічних вод через вищезазначені дороги шляхом встановлення залізобетонних кілець, відповідно вимог ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правил визначення вартості будівництва»,  затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 року, №293, статей 28, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а також заслухавши спеціаліста II-ої категорії, землевпорядника Куруц О.Д. та депутата Синевирської сільської ради округу №8 Скіру Івана Васильовича щодо відновлення проїзду та підсипання піщано-гравійною сумішшу зруйнованих ділянок проїзду, керуючись ст.ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Синевирської сільської ради ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити дефектний акт з поточного ремонту доріг комунальної власності «Посіч» та «Від бані, Глухий край, Чунтик, Руні» в селі Синевир та встановлення залізобетонних кілець (дефектний акт прикладається).

2. Уповноважити Синевирського сільського голову Куруца Миколу Михайловича укласти договір з підрядником щодо проведення поточного ремонту вищезазначених доріг та здійснити оплату робіт згідно з кошторисом.

3.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійно діючу комісію з питань земельних відносин, архітектури та будівництва .

 

Синевирський сільський голова М. Куруц